Rapunzel Bio alpski amarant muesli - gozdni sadeži, 375 g
Sadni booster zjutraj
€ 4,99
(€ 13,31 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- mešanica žit in jagodičevja
- z amarantom iz Avstrije
- okusno, lahko in vegansko
-
brez GSO
Opis
Pražen, ekspandiran amarant iz Avstrije, drobni koščki jabolk in mešanica jagodičevja - sadni in aromatični zajtrk! Seveda ne smejo manjkati nasitni ovseni in pšenični kosmiči, tako da bo vaš jutranji začetek tudi hranilno bogat. Rapunzelov ekološki alpski amarantov muesli je okusen z vročim in hladnim mlekom, zelenjavnimi napitki in jogurtom.
| Št. izd.: | XPI-BIOG-255157 |
|---|---|
| Vsebina: | 375 g |
| EAN: | 4006040004868 |
| Št.-Proizvajalca: | 255157 |
| Znamka: | Rapunzel |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | brez GSO, vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | F - soja, G - mleko, M - gorčica |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1503 / 359 kj / kcal |
| maščobe | 4,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1 g |
| ogljikovi hidrati | 62,2 g |
| od tega sladkor | 9,3 g |
| vlaknine | 11,9 g |
| beljakovine | 11,9 g |
| Sol | 0,00 g |
Sestavine
| Sestavine | na 100 g |
|---|---|
| cink | 2,76 mg |
| železo | 4,1 mg |
| magnezij | 135 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | RAPUNZEL NATURKOST GmbH, Rapunzelstraße 1, 87764, Legau, Nemčija, www.rapunzel.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Rapunzel Bio alpski amarant muesli - gozdni sadeži
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.300 izdelkov