Sonnentor Bio ajdovi keksi - čokoladni, 100 g

Idealno s kavo

€ 4,49

(€ 44,90 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 g

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • s temno čokolado
  • hrustljavo in aromatično
  • brez palmovega olja in brez glutena

Pogosto naročeno skupaj z Sonnentor Čaj spomladanskega poljuba bio, Vrečka za čaj (27 g)

Sonnentor Bio ajdovi keksi - čokoladni, 100 g € 4,49 (€ 44,90 / kg)
Sonnentor Čaj spomladanskega poljuba bio, Vrečka za čaj (27 g) € 4,19 (€ 155,19 / kg)
Skupna cena: € 8,68
Opis

Ajdova moka, veliko temne čokolade in kanček vanilje so sestavine, ki tem hrustljavim piškotom dajejo dišeč in slasten okus. Recept je brez glutena in ne vsebuje palmovega olja. Prava poslastica za ljubitelje čokolade.

Št. izd.: XPI-ST-01225
Vsebina: 100 g
EAN: 9004145012257
Št.-Proizvajalca: 01225
Znamka: Sonnentor
Oblike prehrane: Vegetarijansko
Lastnosti izdelka: brez palmovega olja, brez dodane soli, vegetarijansko
Možna vsebnost sledi sestavin: C - jajce, G - mleko, H - oreščki
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo
Sestavine

28 % Ajdina moka[3], trsni sladkor[3], Margarina[3] (Sončnično olje[3], Kakavovo maslo[3], pitna voda, Lecitin[1], citronska kislina[2]), Jajca[3], koruzna moka[3], 8 % Temna, rahlo grenka čokolada[3] (Kakavova masa[3], trsni sladkor[3], Kakavovo maslo[3], Izvleček vanilije[3]), 2,8 % kakav v prahu[3], aroma vanilije[3], 60 % min. kakava v temni čokoladi

  1. emulgator iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. sredstvo za uravnavanje kislosti / iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. iz nadzorovane ekološke proizvodnje
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 1842 / 440 kj / kcal
maščobe 22 g
  od tega nasičene maščobne kisline 6,4 g
ogljikovi hidrati 53 g
  od tega sladkor 24 g
beljakovine 7,5 g
Sol 0,05 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Avstrija, www.sonnentor.com/de-at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Sonnentor Bio ajdovi keksi - čokoladni

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder