Sonnentor Bio cimet, sladkor & druščina začimb, 90 g

Sladka stran življenja

€ 3,99

(€ 44,33 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 90 g

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • uravnotežena mešanica začimb
  • sladkano s trsnim sladkorjem
  • odlično z riževim pudingom itd.

Pogosto naročeno skupaj z Cosmoveda Bio Kokos Ghee, 500 g

Sonnentor Bio cimet, sladkor & druščina začimb, 90 g € 3,99 (€ 44,33 / kg)
Cosmoveda Bio Kokos Ghee, 500 g € 16,89 (€ 33,78 / kg)
Skupna cena: € 20,88
Opis

Če želite uživati ​​v sladki plati življenja, berite dalje! S to čudovito mešanico boste slastno izboljšali svoje najljubše dobrote, saj so cimet, trsni sladkor, tonka fižol in številne druge začimbe vedno dobri spremljevalci.

Ta uravnotežena druščina začimb se še posebej dobro poda k mlečnemu rižu, vafljem, pudingu, sadju in številnim drugim sladicam in sladkim skušnjavam.

Št. izd.: XPI-ST-01261
Vsebina: 90 g
EAN: 9004145012615
Št.-Proizvajalca: 01261
Znamka: Sonnentor
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Lastnosti izdelka: brez kvasa, brez dodane soli, vegansko, vegetarijansko
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem in suhem mestu
Sestavine

trsni sladkor[1], cimet Cassia[1], Cimet Ceylon[1], Kardamom[1], limonina lupina[1], nageljnove žbice[1], tonka fižol[1]

  1. iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Avstrija, www.sonnentor.com/de-at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Sonnentor Bio cimet, sladkor & druščina začimb

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder