Sonnentor Čaj za sproščanje, Brez, 40g

Kako izklopiti se lahko naučite

€ 4,99

(€ 124,75 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: Brez, 40g

Na zalogi od 9. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 12. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • svež vonj limone
  • uravnotežen okus
  • ljubezniva cvetlična nota

Pogosto naročeno skupaj z Sonnentor Ingver čaj za počitek, Dvojna vrečka (32,40 g)

Sonnentor Čaj za sproščanje, Brez, 40g € 4,99 (€ 124,75 / kg)
Sonnentor Ingver čaj za počitek, Dvojna vrečka (32,40 g) € 4,19 (€ 129,32 / kg)
Skupna cena: € 9,18
Opis

V času stresa, se moramo ponovno naučiti kako izklopiti. Zeliščni čaj za sproščanje nam pomaga oblikovati energijo za ponovno osredotočonst na res pomembne stvari.

Čaj za sprostitev, diši sveže po limoni s prekrasnim cvetličnim pridihom. Uravnotežen okus lahko opišemo kot sadno-citrusen s sladko nianso. Harmonično topel napitek, ki pričara vsak zajtrk v čudovit užitek.

Št. izd.: XPI-ST-005341
Vsebina: 40 g
EAN: 9004145005341
Št.-Proizvajalca: 5341
Znamka: Sonnentor
Lastnosti izdelka: brez umetnih barvil, brez ojačevalcev okusa, brez konzervansov, brez umetnih arom
Čas infuzije: 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut, 9 minut, 10 minut
Možna vsebnost sledi sestavin: A - gluten
Čaji: v čajni vrečki, v razsutem stanju
Sestavine

Cvetovi sončnice[1], Zeleni oves[1], Melisa[1], ognjič[1], Cvetovi sončnice[1], Zlata melisa[1], Cvetovi bezga[1], Cvetovi plavice[1], Cvetovi vrtnice[1]

  1. ekološko
Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Avstrija, www.sonnentor.com/de-at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Sonnentor Čaj za sproščanje