Sonnentor Okusen čaj z rakitovcem bio, Vrečka za čaj (54 g)

Strastno doživetje ledenega čaja

€ 4,29

(€ 79,44 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: Vrečka za čaj

Na zalogi od 9. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 12. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • nežna sadna mešanica
  • ljubeč vonj
  • aromatično doživetje

Pogosto naročeno skupaj z Sonnentor Bio čaj Relax, 18 dvoprekatnih vrečk (18 g)

Sonnentor Okusen čaj z rakitovcem bio, Vrečka za čaj (54 g) € 4,29 (€ 79,44 / kg)
Sonnentor Bio čaj Relax, 18 dvoprekatnih vrečk (18 g) € 4,99 (€ 277,22 / kg)
Skupna cena: € 9,28
Opis

Nežna sadna mešanica! Ledeni čaji so čudovita osvežitev, sladkani s sadnim sokom!

Izjemno saden in sladek vonj predstavlja pravo aromatično doživetje. Aroma je poudarjena z vonjem jabolk in sivke. Poleg sadno-cvetnega okusa se razvija tudi rahlo kiselkast okus.

Št. izd.: XPI-ST-025363
Vsebina: 54 g
EAN: 9004145025363
Št.-Proizvajalca: 25363
Znamka: Sonnentor
Lastnosti izdelka: brez umetnih barvil, brez ojačevalcev okusa, brez barvil, brez konzervansov, brez umetnih arom
Čas infuzije: 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut, 9 minut, 10 minut
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem in suhem mestu
Čaji: v čajni vrečki
Sestavine

jabolko rezinice[1], Šipek[1], 30 % Rakitovec[1], Cvetovi bezga[1], pomarančne lupine[1], Sivka[1]

  1. ekološko
Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Avstrija, www.sonnentor.com/de-at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Sonnentor Okusen čaj z rakitovcem bio