Weleda Kremni gel za prhanje Amber Divine, 200 ml

Razkošna nega telesa z orientalsko dišavo

€ 6,38 € 7,09 -10%

(€ 31,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • vanilja in jantar
  • veganska formula

Pogosto naročeno skupaj z Weleda Losjon za telo z učvrstitvenim serumom z granatnim jabolkom in maca peptidni, 250 ml

Weleda Kremni gel za prhanje Amber Divine, 200 ml € 6,38 (€ 31,90 / l)
Weleda Losjon za telo z učvrstitvenim serumom z granatnim jabolkom in maca peptidni, 250 ml € 13,67 (€ 54,68 / l)
Skupna cena: € 20,05
Opis

Negovalni kremni gel za prhanje kožo posebej nežno očisti in pomaga ohranjati njeno naravno vlažnost. Mojstrska dišavna kompozicija tople vanilje, nežne jantarne note ter zemeljsko-lesnega vetiverja ovije telo s pridihom orientalskega razkošja. Kremasta tekstura vsakodnevno prhanje spremeni v razvajajoče negovalno doživetje za svilnato mehko kožo in čute.

Št. izd.: XEC-WEL-102388
Vsebina: 200 ml
EAN: 7611916653261
Št.-Proizvajalca: 102388
Znamka: Weleda
Tip kože: za vsak tip kože
Lastnosti izdelka: vegansko
Sestavine (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Alcohol Denat, Coco Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Parfum, Sodium Cocoyl Glutamat, Carrageenan, Citric Acid, Xanthan Gum, Coumarin, Lavandula Oil/Extract, Linalool, Linalyl Acetate, Vanillin

  1. iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Nemčija, www.weleda.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Weleda Kremni gel za prhanje Amber Divine

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder