Willi Dungl Bio čaj za notranje ravnovesje, 40 g

Moč melise

€ 4,13 € 4,59 -10%

(€ 103,25 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 40 g

Na zalogi od 16. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 19. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • Prijetna sladkoba
  • Z najboljšo sivko
  • Sveže note poprove mete in limonske trave

Pogosto naročeno skupaj z Sonnentor Ingver čaj za počitek, Dvojna vrečka (32,40 g)

Willi Dungl Bio čaj za notranje ravnovesje, 40 g € 4,13 (€ 103,25 / kg)
Sonnentor Ingver čaj za počitek, Dvojna vrečka (32,40 g) € 3,77 (€ 116,36 / kg)
Skupna cena: € 7,90
Opis

Zlasti naporen vsakdan marsikomu povzroča napetost in nelagodje. Ta okusna čajna sestava uporablja moč sivke in melise ter vam pomaga, da se dobro spopadete z dnevom. Fine sestavine, kot so listi robide, poprova meta in limonska trava, dajejo čaju posebno svežo in jagodičasto noto.

Vsebina: 20 dvokomornih vrečk po 2 g

Št. izd.: XPI-TK-76413
Vsebina: 40 g
EAN: 9001475095370
Št.-Proizvajalca: 76413
Znamka: Willi Dungl
Čas infuzije: 5 minut
Čaji: v čajni vrečki
Sestavine

rooibos[1], limona trava[1], Poprova meta[1], Melisa[1], listi sladke robide[1], Cvetovi sivke[1]

  1. 100 % iz nadzorovane ekološke pridelave
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 4 / 1 kj / kcal
maščobe <0,1 g
  od tega nasičene maščobne kisline <0,1 g
ogljikovi hidrati <0,1 g
  od tega sladkor <0,1 g
beljakovine 0,1 g
Sol 0,01 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Avstrija, www.teekanne.at/de-at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Willi Dungl Bio čaj za notranje ravnovesje

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder