Alnatura Bio jabolčni čips, 70 g
Suho sadje za med obroki
€ 2,42 € 2,69 -10%
(€ 34,57 / kg, vklj. 9,5% DDV
Okus:
Lastnosti in prednosti
- za prigrizek ali obogatitev jedi
- sadna aroma
- brez konzervansov
Opis
Ta sadni, hrustljavi prigrizek lahko uživate samostojno ali pa ga uporabite za obogatitev müslijev, kaš in sladic. Aromatičen sadni čips je preprosto posušeno sadje in ne vsebuje konzervansov.
| Št. izd.: | XPI-MM-125158 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 4104420024625 |
| Št.-Proizvajalca: | 125158 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | E - arašidi, H - oreščki |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
posušeni koščki jabolk[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1457 / 348 kj / kcal |
| maščobe | 0,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,2 g |
| ogljikovi hidrati | 74 g |
| od tega sladkor | 67 g |
| vlaknine | 15 g |
| beljakovine | 2,7 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio jabolčni čip
Priljubljene kategorije:
Odkrijte Ayurveda101:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.250 izdelkov