Alnatura Bio polnozrnate Farfalle, 500 g
Za vsestransko kombiniranje
€ 1,49
(€ 2,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- polnozrnati pšenični zdrob durum
- obdelano z bronastimi matrikami
- bio kakovost
Ustrezni izdelki
Opis
Bio polnozrnate Farfalle znamke Alnatura so narejene iz polnozrnatega pšeničnega zdroba durum. Testenine prepričajo s svojim krepkim okusom, zaradi česar se zelo dobro podajo k sadno-začinjenim omakam.
Priprava:
V vreli osoljeni vodi jih kuhajte približno 9-10 minut in pri tem občasno premešajte.
| Št. izd.: | XPI-MM-116975 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 g |
| EAN: | 4104420240438 |
| Št.-Proizvajalca: | 116975 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | F - soja, M - gorčica |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na suhem mestu |
Sestavine
polnozrnat zdrob iz trde pšenice[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1474 / 352 kj / kcal |
| maščobe | 2,2 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,4 g |
| ogljikovi hidrati | 66 g |
| od tega sladkor | 2,5 g |
| vlaknine | 8,3 g |
| beljakovine | 13 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio polnozrnate Farfalle
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov