Alnatura Bio testenine linguine, 500 g
Dolgi, rahlo sploščeni rezanci
€ 1,49
(€ 2,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- zdrob iz trde pšenice
- proizvedeno v bronastih kalupih
- vegansko
Ustrezni izdelki
Opis
Bio testenine linguine znamke Alnatura so izdelane iz zdroba trde pšenice (durum). Ti dolgi, rahlo sploščeni rezanci se odlično podajo k pestu in svetlim omakam, v katerih se čudovito prepletata tekstura testenin in polnost okusa.
Priprava:
Kuhajte v vreli slani vodi približno 10–11 minut in občasno premešajte.
| Št. izd.: | XPI-MM-121883 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 g |
| EAN: | 4104420240469 |
| Št.-Proizvajalca: | 121883 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | F - soja, M - gorčica, P - volčji bob |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na suhem mestu |
Sestavine
Pšenični zdrob durum[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1419 / 339 kj / kcal |
| maščobe | 1,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 67 g |
| od tega sladkor | 3,6 g |
| vlaknine | 3,2 g |
| beljakovine | 13 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio testenine linguine
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov