CBD-VITAL Vlaženje plus, 50 ml

Ekološka naravna kozmetika za občutek mehke kože

€ 30,49

(€ 609,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 1 kos

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • balzam za nego
  • daje svežo polt
  • z anti-aging učinkom

Pogosto naročeno skupaj z Cosmoveda Krema za obraz sandalovina, Cosmoveda krema za obraz, Sandalovina, 50 ml

CBD-VITAL Vlaženje plus, 50 ml € 30,49 (€ 609,80 / l)
Cosmoveda Krema za obraz sandalovina, Cosmoveda krema za obraz, Sandalovina, 50 ml € 40,99 (€ 819,80 / l)
Skupna cena: € 71,48
Opis

Ta negovalni balzam vsebuje kompleks aktivnih sestavin kanabidiola, biofermentirano hialuronsko kislino, VinUp Lift (grozdni eliksir), Mirual®, QT40, hidroksidat rose rose, damask, bisabolol in osvežilno aloe vero.

Ta kombinacija podpira obnovo NMF (naravnih vlažilnih dejavnikov) in pomaga koži do sveže kože.

Uporaba:
Nanesite na očiščeno kožo zjutraj in zvečer.

Št. izd.: XVA-VS-2350
Vsebina: 50 ml
EAN: 9120071862503
Št.-Proizvajalca: 2350
Znamka: CBD-VITAL
Tip kože: za vsak tip kože
Sestavine (INCI)

Aqua[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Rosa Damascena Flower Water[1], Glycerin[1], Hydrolyzed Ulva Lactuca Extract[2], Panthenol, Wine[2], Caesalpinia Spinosa Gum[2], Hyaluronic Acid[2], Cannabidiol (Cbd), Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum[2], Xanthan Gum[2], Bisabolol[2], Dehydroacetic Acid, Parfum[1], Sodium Levulinate[2], Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Phytate[2], Benzyl Alcohol, Linalool[3], Limonene[3], Citronellal[3], Geraniol[3]

  1. naravnega izvora in iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. naravnega izvora
  3. iz naravnih eteričnih olj
Pravne informacije
Proizvajalec: Vitrasan GmbH, Pirching 95/1, 8200, Gleisdorf, Avstrija, www.cbd-vital.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek CBD-VITAL Vlaženje plus

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni