Hawlik Bio Chaga v prahu, 100 g
Fini prah z naravnimi hranili iz gobe čaga
€ 17,90 € 19,89 -10%
(€ 179,00 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 100 % bio plodovi gobe čaga
- izjemno fin prah
- idealno za vmešavanje
Podobni izdelki
Opis
Čaga v prahu vsebuje izvirne sestavine popolnoma dozorelih plodov bio gobe - nežno predelana in idealna za mešanje v napitke ali hrano.
Vsebina prahu:
- 100 % bio čaga v prahu (plodnica)
- fino zmleta s Shellbroken tehnologijo
- ohranja vse naravne sestavine
- vsestranska uporaba - vroča ali hladna
- divje nabrane gobe
Priporočila glede uživanja:
Vsak dan vmešajte 1-2 polni čajni žlički (cca. 2-4 g) v tekočino ali hrano.
| Št. izd.: | XVA-HAW-B1612 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9009330016126 |
| Št.-Proizvajalca: | B1612 |
| Znamka: | Hawlik |
| Oblika odmerjanja: | prah |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo |
| Področje uporabe - del telesa: | imunski sistem |
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Sestavine
goba Chaga v prahu[1] (goba čaga (Inonotus obliquus))
- naravno vsebuje sulfite
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 837 / 200 kj / kcal |
| maščobe | 0,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,2 g |
| ogljikovi hidrati | 10,1 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| beljakovine | 3,9 g |
| Sol | <0,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Hawlik Gesundheitsprodukte GmbH, Gewerbestraße 8, 82064, Straßlach, Nemčija, info@hawlik-vitalpilze.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Hawlik Bio Chaga v prahu
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Ayurveda101:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov