Willi Dungl Bio pomirjujoč čaj za grlo, 40 g

Združuje veliko naravnih zakladov

€ 4,59

(€ 114,75 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 40 g

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • Prijetna sladkoba
  • Narejeno z najboljšim žajbljem in ingverjem
  • Zeliščni čaj v ekološki kakovosti

Pogosto naročeno skupaj z Sonnentor Ingver čaj za počitek, Dvojna vrečka (32,40 g)

Willi Dungl Bio pomirjujoč čaj za grlo, 40 g € 4,59 (€ 114,75 / kg)
Sonnentor Ingver čaj za počitek, Dvojna vrečka (32,40 g) € 4,19 (€ 129,32 / kg)
Skupna cena: € 8,78
Opis

Žajbelj so gojili na samostanskih vrtovih že v 9. stoletju, saj so bile že takrat prepoznane njegove koristi za pomirjanje grla. Ta čaj je narejen tudi z ingverjevo korenino, ki je tudi pomemben vir energije v kitajskem zeliščarstvu. Listi maline, borovnice in bezga zagotavljajo blag sladek okus.

Vsebina: 20 čajnih vrečk, po 2 g

Št. izd.: XPI-TK-76410
Vsebina: 40 g
EAN: 9001475095349
Št.-Proizvajalca: 76410
Znamka: Willi Dungl
Čas infuzije: 5 minut
Čaji: v čajni vrečki
Sestavine

Poprova meta[1], Šipek[1], timijan[1], Cvetovi bezga[1], Žajbelj[1], Ingver[1], Listi malve[1], Pristen sladki koren[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 4 / 1 kj / kcal
maščobe <0,1 g
  od tega nasičene maščobne kisline <0,1 g
ogljikovi hidrati <0,1 g
  od tega sladkor <0,1 g
beljakovine <0,1 g
Sol 0,01 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Avstrija, www.teekanne.at/de-at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Willi Dungl Bio pomirjujoč čaj za grlo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder